Тепла підлога Fenix

Fenix

Тепла підлога Fenix – зразок ідеального співвідношення ціна-якість. Випускається найбільшою чеською корпорацією, відомою у всьому світі - FenixGroup, в яку входить ще 8 європейських торгових спільнот. Надійна і енергоефективна тепла підлога, висока якість якої підтверджується європейськими сертифікатами, експортується в понад 40 країн. У Чехії на теплу підлогу Фенікс дається довічна гарантія.

Серед європейських компаній, які ведуть розробки і виготовляють теплонакопичувальні системи обігріву, великою популярністю користується тепла підлога Фенікс. Україна при цьому вважається країною-партнером, так як досить великий обсяг продукції експортується саме до нас.

ІСНУЄ БЕЗЛІЧ ПРИКЛАДІВ, що історія розвивається по спіралі, а її витки, хоча і видозмінюючись, так чи інакше повторюються на більш високому рівні. І якщо говорять про яке-небудь незвичайне нововведення, варто заглянути в минуле, адже існує велика ймовірність знайти прототип новинки. Тепла підлога - один з яскравих прикладів витків історії. Ще в давнину люди робили спроби облаштувати систему опалення підлоги.

НА ТЕРИТОРІЇ БАГАТЬОХ КРАЇН, , в тому числі в Європі, Росії, Україні, Криму, археологи досі знаходять залишки печей і підземних каналів, які і являють собою найдавнішу теплу підлогу. Системи теплої підлоги стали відроджуватися на початку XX століття. Спочатку була розроблена водяна система, але таке опалення було доступне не кожному через високу вартість і неможливість використання в багатоповерхових будинках. Ера електричних підлог почалася з 1926 року з винаходу нагрівального кабелю, а початок XXI століття ознаменувався появою плівкових підлог. Причому напрямок опалення підлоги стрімко розвивається.

СЬОГОДНІ ЕЛЕКТРИЧНА ПІДЛОГА – це надійна, економна, безпечна і нешкідлива для здоров'я система обігріву будь-якого приміщення.

Fenix

Про компанію fenix

 • Виробнича організація була відкритамайже 30 років тому в невеликому чеському містечку (Есеник). На початку дев'яностих це було ще невелике виробництво. З випуском першої продукції підприємство зарекомендувало себе надійним виробником. Особливу увагу власники заводу приділили аспектам екологічності, енергозбереження та збереження навколишніх ресурсів. Охочі купити теплу підлогу Фенікс отримували якісний і економний товар, який не шкодив природі.
 • Авторитетність компанії росла, виробнича база росла, а продукцію почали продавати не тільки в Чехії, але і в Словаччині, а в подальшому і в інших країнах. Вже через 3 роки було засновано торгове товариство Fenix Trading, а в 1995 році організована Fenix Group. З 2001 р значно розширилася філія зі збуту, а в 2003 відбулося злиття з англійським підприємством, що займається виробництвом опалювальної плівки.
 • Компанія має сертифікат якості ISO 9001. 2000, , який підтверджує, що виробник дотримується суворих європейських стандартів. Сьогодні замовити теплу підлогу від Fenix можна у вигляді кабелів, матів, плівки. До того ж компанія випускає електричні конвектори та ІЧ-панелі в якості інноваційного способу обігріву приміщень.
 • Для зовнішнього застосування в асортименті сучасні системи сніготанення та антизледеніння, які використовуються на відкритих майданчиках, для обігріву дахів, водостоків, жолобів. Для об'єктів, де необхідно запобігти замерзанню труб, представлені системи обігріву трубопроводів.
 • В даний час продукція користується попитом майже в 40 країнах, а дистриб'юторська мережа постійно збільшується, що говорить про популярність чеських підлог. Група Фенікс представлена 6 торговими товариствами, а головний офіс фірми знаходиться в тому ж місці, де і була заснована торгова марка, відома сьогодні у всьому світі.
Назва Потужність, Вт Площа обігріву, м2 Вартість мата, грн
Нагріваючий мат Fenix LDTS 80 0,5 860,00
Нагріваючий мат Fenix LDTS 130 0,8 1008,00
Нагріваючий мат Fenix LDTS 160 1,0 1150,00
Нагріваючий мат Fenix LDTS 210 1,3 1400,00
Нагріваючий мат Fenix LDTS 260 1,6 1690,00
Нагріваючий мат Fenix LDTS 340 2,1 2090,00
Нагріваючий мат Fenix LDTS 410 2,6 2310,00
Нагріваючий мат Fenix LDTS 480 3,0 2740,00
Нагріваючий мат Fenix LDTS 560 3,5 2910,00
Нагріваючий мат Fenix LDTS 640 4,0 3610,00
Нагріваючий мат Fenix LDTS 670 4,15 3640,00
Нагріваючий мат Fenix LDTS 810 5,1 4140,00
Нагріваючий мат Fenix LDTS 960 6,0 5220,00
Нагріваючий мат Fenix LDTS 1000 6,2 5180,00
Нагріваючий мат Fenix LDTS 1120 7,0 5280,00
Нагріваючий мат Fenix LDTS 1210 7,6 6170,00
Нагріваючий мат Fenix LDTS 1280 8,0 5630,00
Нагріваючий мат Fenix LDTS 1400 8,8 6200,00
Нагріваючий мат Fenix LDTS 1600 10,0 6140,00
Нагріваючий мат Fenix LDTS 1800 11,0 7520,00
Нагріваючий мат Fenix LDTS 1920 12,0 7560,00
Нагріваючий мат Fenix LDTS 2150 13,3 10010,00
Нагріваючий мат Fenix LDTS 2600 16,3 13120,00

Переваги теплої підлоги компанії Fenix

Переваги теплої підлоги компанії Fenix

ТЕПЛУ ПІДЛОГУ FENIX В КИЄВІ КУПИТИ ВАРТО ЗАВДЯКИ ТРЬОМ ОСНОВНИМ ФАКТОРАМ.

 • ЕКОНОМНІСТЬ за рахунок високого ККД і відсутності теплових втрат. До того ж цементно-піщана стяжка, в залежності від товщини, накопичує тепло, що призводить до мінімальних витрат електроенергії.
 • БЕЗПЕКА, яка забезпечується застосуванням якісних матеріалів, продуманою конструкцією кабелів з безшовною ізоляцією і заземлюючим контуром, а також суворим контролем на всіх етапах виробництва.
 • НАДІЙНІСТЬ. При гарантії в 10 років, яку дає виробник, реально обладнання прослужить без ремонтів не менше півстоліття.
 • До того ж для будь-якого приміщення можна підібрати оптимальний варіант з широкого модельного ряду Фенікс. Високі інтеграційні можливості дозволяють встановити електричну підлогу в квартирі багатоповерхового будинку і дачі, в офісному і громадському приміщенні, гаражі, без отримання будь-яких дозволів. Управління за допомогою терморегулятора забезпечує можливість створення індивідуального висококомфортного мікроклімату.

КУПИТИ НАЙТЕПЛІШУ ПІДЛОГУ FENIX варто також завдяки високій якості при лояльній вартості.
 • Нагрівальні кабелі мають подвійну ізоляцію, де зовнішня захищає від впливу шкідливих факторів зовнішнього середовища і механічних пошкоджень, а внутрішня - стійка до температурних перепадів. У кабелі також застосовується екранований рукав, який захищає від електромагнітного випромінювання, і скловолоконне армування, що додає міцності на розтягнення.
 • Впроваджена заземлювальна жила запобігає враженню людини електричним струмом при випадковому пошкодженні виробу.
 • Інфрачервоні плівки, нагревательными элементами которых являются карбоновые дорожки, излучают ИК-излучение не только безопасное для людей, но и благотворно влияющее на человеческий организм в целом. В результате первосортные кабели, маты, пленки не уступают продукции ведущих гигантов кабельного отопления.
 • Монтаж підлоги, особливо плівок, не складний і цілком може бути виконаний власноруч за допомогою консультацій і докладної інструкції по установці. Для установки зазвичай не потрібно модернізувати внутрішні електромережі та проводити глобальні ремонтні роботи.
 • Важливо, що з тонкими проводами і матами немає необхідності вирішувати проблему підняття рівня підлоги, яка постає перед багатьма покупцями. До того ж ціна, доступна для українського споживача, дозволяє замовити теплу підлогу Фенікс без значних втрат бюджету.

Як вибрати теплу підлогу Фенікс

Сьогодні замовити тепла підлога Fenix можна будь-якого виду в залежності від типу приміщення і умов монтажу. Лінія Ecofloor представлена кабелями і матами, які призначені як для укладання всередині об'єкта в якості основного або додаткового опалення, так і для зовнішнього застосування.

18 Вт.

Нагрівальні кабелі 18 ВТ з діаметром 4,6 мм - це двожильний провід, готовий до монтажу. Він використовується, якщо є можливість зробити цементно-піщану стяжку шаром не менше 5 см. Зазвичай укладається в новобудовах на етапі будівництва або при капітальних ремонтах, тобто там, де підняття рівня підлоги не стає проблемою. Для управління бажано придбати терморегулятор. За рахунок універсальності низькотемпературний кабель можна використовувати не тільки в житлових приміщеннях, але і на виробничих об'єктах, де потрібний технологічний обігрів, наприклад, на фермах для обігріву теплиць і хлівів, в тому числі і в умовах підвищеної вологості. Вироби можуть виконувати і інші завдання – допомагати танути снігу і льоду на дахах і вуличних майданчиках або обігрівати трубопроводи.

10 Вт.

ТОНКИЙ нагрівальний кабель 10 3-4 мм і мат 160 Вт / м² з шириною 0,5 м., якщо підняти підлогу неможливо. Вироби використовують у ванних кімнатах, прихожих, на балконах і укладають під керамічну плитку, безпосередньо в плитковий клей або в тонкий шар стяжки під інше покриття підлоги. Їх перевага полягає в швидкому прогріванні підлоги. Гнучкий кабель підходить для складних по конфігурації приміщень або які мають ширину менше 50 см. Мат являє собою тонкий дріт, який приклеєний до сітчастої основи, на ньому ж розташовані клейкі смуги для фіксації на чорновій підлозі. Кожна секція має провід, через який проводиться підключення до терморегулюючого пристрою.

Тепла підлога ФЕНІКС В КИЄВІ також представлена продукцією лінії Ecofilm. Це нагрівальні плівки, розроблені на основі карбонового провідника. У каталогах бренду представлені вироби потужністю 160 Вт / м² для укладання на підлогу і 200 Вт / м² - для стель. ІК-плівки оптимально підходять під ламінат або гіпсокартон при монтажі на стіни і полиці. ІК-опалення діє за принципом сонячного світла - його промені поглинаються предметами, які, в свою чергу, віддають тепло повітрю. Виробники офіційно гарантують, що 10 років плівки пропрацюють без проблем, але європейська практика експлуатації показує, що терміни безпроблемної роботи збільшуються в кілька разів.

Де купити теплу підлогу Fenix

 • Теплу підлогу Fenix в Україні замовити краще у офіційних дистриб'юторів торгової марки. Відзначимо, що отримати статус дилера достатньо складно і торгова точка повинна відповідати цілому ряду вимог, які компанія висуває до претендентів.
 • Маючи договірні відносини з брендом Фенікс, їх партнер повинен надавати покупцям всі необхідні сертифікати, оформляти гарантійний талон, а також підтверджувати бездоганну репутацію бренду. У магазинах-представництвах можна дізнатися про новинки і отримати професійну консультацію, зробити розрахунок, зробити професійний підбір необхідних матеріалів, а також домовитися про якісну установку.
 • Виробник гарантує, що дилер продає справжню першокласну продукцію і при виникненні будь-яких проблем зобов'язується вирішити їх в найкоротші терміни. До того ж вартість продукції буде в рази нижча, ніж у сумнівних продавців.
 • При цьому існують особливі умови у вигляді знижок, акцій, тому цілком реально дуже вигідно придбати теплу підлогу Фенікс. Київ не виняток, і в місті не буде складно знайти представництво з кваліфікованими співробітниками і відмінним сервісом.
Де купити теплу підлогу Fenix

1. Де виробляються тепла підлога Fenix?

Завод з виробництва теплих підлог Fenix для України знаходиться в Чехії

2. Чи йде в комплекті до теплої підлоги Fenix датчик температури?

Ні, датчик температури йде тільки в комплекті до терморегулятора

3. Чи підходять до теплих Fenix терморегулятори інших виробників?

Так, головне щоб терморегулятори не перевищували потужність теплої підлоги.

4. Чому варто купити теплу підлогу Fenix в нашому магазині?

 • Є сертифікованими дилерами «Fenix», тому підробка виключена
 • Даємо розширену гарантію на покриття для підлоги
 • Знижка 5% при оплаті карткою на сайті
 • Промокод на знижку 10% - «leto10se»