Тепла підлога Devi

Devi

Тепла підлога Devi від відомої данської компанії - світового лідера і новатора в сфері кабельних систем обігріву. Найбільший виробник теплих підлог експортує свою продукцію, що відповідає європейським стандартам, в понад 60 країн світу. Найвища якість нагрівальних кабелів, матів і комплектуючих підтверджується 20-річною гарантією.

Вже стало абсолютно буденною справою використання кліматичного обладнання для прогріву житлових або робочих приміщень. Адже тепло і комфортна температура - це запорука здорового самопочуття та гарного настрою. Дуже складно бути в бадьорій формі або з натхненням прокидатися вранці, коли в спальні холодно, у ванній кімнаті сиро, а на кухні неможливо зігрітися навіть від гарячого чаю.

 • НА РИНКУ кліматичної техніки можна знайти різні опалювальні прилади електричного характеру, однак ми рекомендуємо звернути увагу на теплі підлоги DEVI. Це абсолютно нові високоефективні пристрої, які включають в себе безліч переваг технічного і експлуатаційного напрямку.
 • КОМПАНІЯ ДЕВІ вже багато років займається випуском теплих підлог різної конструкції. Теплу підлогу Деві в Києві і в інших містах України можна придбати в нашому магазині «Лето». Цей виробник зарекомендував себе з кращого боку, про що говорять позитивні відгуки споживачів різних країн світу, в чиїх будинках, офісах і квартирах вже функціонують пристрої Деві.
Devi на рынку

На нашому сайті ви можете ознайомитися з матами, кабельними механізмами в стяжку або плитку від представленого данського виробника.

ЗАМОВИТИ ТЕПЛУ ПІДЛОГУ ДЕВІ У ВИГЛЯДІ МАТА МОЖНА ДВОХ ПОТУЖНОСТЕЙ:     150Вт і 200Вт.

 • Ці системи являють собою полотно з скловолокна.
 • На даній основі чіткими петлями фіксується кабель - нагрівальна частина конструкції.
 • Використовуватися мати можуть в приміщеннях будь-якого призначення. Їх укладання спрощене за рахунок сіткової основи, яка легко розподіляється на підготовленій поверхні і інтегрується в клейову базу без підняття рівня підлоги.
 • Мат можна експлуатувати під матеріали для підлоги з негорючих складових, наприклад: кахель, камінь, плитка та ін. Відзначимо, що сітка легко розділяється без порушення кабелю для інтегрування обладнання в місцях складної форми.
 • Близьке розташування нагрівальної конструкції до підлогової основи позитивно позначається на швидкості нагріву простору.
Двожильний екранований нагрівальний мат Площа обігріву, м2 Ціна за комплект, грн
Назва Потужність, Вт, при 220 / 230 В  кв.м
DEVIcomfort 150T (DTIR-150) 69 / 75 0,5 3020,00
DEVIcomfort 150T (DTIR-150) 137 / 150 1,0 3673,00
DEVIcomfort 150T (DTIR-150) 206 / 225 1,5 4368,00
DEVIcomfort 150T (DTIR-150) 274 / 300 2,0 5020,00
DEVIcomfort 150T (DTIR-150) 343 / 375 2,5 5714,00
DEVIcomfort 150T (DTIR-150) 412 / 450 3,0 6367,00
DEVIcomfort 150T (DTIR-150) 480 / 525 3,5 7020,00
DEVIcomfort 150T (DTIR-150) 549 / 600 4,0 7633,00
DEVIcomfort 150T (DTIR-150) 686 / 750 5,0 8734,00
DEVIcomfort 150T (DTIR-150) 823 / 900 6,0 9795,00
DEVIcomfort 150T (DTIR-150) 961 / 1050 7,0 10857,00
DEVIcomfort 150T (DTIR-150) 1098 / 1200 8,0 11959,00
DEVIcomfort 150T (DTIR-150) 1235 / 1350 9,0 13020,00
DEVIcomfort 150T (DTIR-150) 1372 / 1500 10,0 14122,00
DEVIcomfort 150T (DTIR-150) 1647 / 1800 12,0 16327,00

ТЕПЛА ПІДЛОГА DEVI УКРАЇНІ

Теплый пол Devi Украине

Тонкий кабель виступає самостійною конструкцією - це пристрої, які, як і мати, не піднімають лінію підлоги. Їх встановлення виконується в клейовий матеріал під підлогу з будь-якого складу. Ці конструкції характеризуються хорошою гнучкістю, що дозволяє при укладанні кабелю легко обходити меблі та інші предмети побуту.

Одна з переваг даних систем - вибір показника потужності теплої підлоги власник визначає сам, шляхом розрахунку оптимального кроку укладання. Ще один не менш популярний вид механізму - кабелі Деві підвищеної потужності.

Ці конструкції можуть виконувати роль обігрівача всередині споруди і захищати деталі зовні. Їх укладання здійснюється в бетонний матеріал 3-5 см завтовшки.

ПЕРЕВАГИ ТЕПЛОЇ ПІДЛОГИ КОМПАНІЇ DEVI

1

НАЙВИЩА ЯКІСТЬ

Представлені системи виготовляються з матеріалів високосортного класу. Всі вони проходять атестацію на повну відповідність європейським і світовим стандартам. Саме тому тепла підлога Devi в Києві - це впевненість в протипожежній безпеці і повній нетоксичності.

2

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

Встановлювати і використовувати елементи можна як в окремій частині приміщення, так і по всьому периметру. При цьому, тепла підлога Деві в Києві може стати відмінним захистом від снігу та морозу для вуличних конструкцій і споруд.

3

ПРОСТОТА У ВИКОРИСТАННІ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ

Пристрої не потребують спеціалізованого догляду або додаткового обслуговування. Їх експлуатація не потребує кваліфікованих знань.

4

ЕКОНОМНІСТЬ

Конструкції здатні забезпечити комфортний прогрів простору, споживаючи при цьому мінімум електроенергії, що призводить до гарної економії коштів.

5

НЕПОМІТНІСТЬ

Під покриттям підлоги механізмів обігріву абсолютно не видно оку, що дозволяє застосовувати їх в приміщеннях з будь-якою дизайнерською задумкою.

6

ВИСОКА ЕФЕКТИВНІСТЬ

Тепла підлога дає можливість власнику протягом 15-20 хвилин створити в своєму приміщенні комфортний клімат

7

Безпека

Всі нагрівальні елементи конструкції надійно ізольовані, що дозволяє використовувати її в будь-яких кімнатах і приміщеннях, включаючи дитячі, ігрові зони та ін.

8

ПРАКТИЧНІСТЬ

Системи підлягають укладанню фактично під будь-яке покриття підлоги, що дозволяє їх власникам значно розширити коло використовуваних матеріалів.

9

НЕ ЗМІНЮЮТЬ ЯКІСТЬ ПОВІТРЯ

При функціонуванні конструкції не порушують природну вологість повітряних мас. Вони не сушать повітря і не поширюють пил.

10

НЕ ПОТРЕБУЮТЬ ДОЗВОЛУ

Здійснити монтаж і експлуатувати теплу підлогу можна без спеціальної документації та дозвільних актів.

11

Равномерность обогрева

Данные механизмы прогревают пространство максимально равномерно, что не влечет за собой возникновение сквозняков либо температурных перепадов.

12

ДОВГИЙ РОБОЧИЙ РЕСУРС

Компанія Деві гарантує безвідмовне функціонування підлог протягом 50 років.

ЯК ВИБРАТИ ТЕПЛУ ПІДЛОГУ DEVI


Перед тим, як КУПИТИ ТЕПЛУ ПІДЛОГУ Деві, обов'язково слід приділити увагу процесу її вибору. Адже вірно підібраний механізм, що підходить під всі критерії і умови експлуатації, зможе виконувати свою роботу ще ефективніше і якісніше, як і будь-який інший інструмент.


 • Оскільки виробник пропонує споживачам кілька варіантів підлогових систем, слід в першу чергу визначити, який ступінь обігріву необхідний. Адже теплу підлогу Деві в Україні можна використовувати не тільки в якості додаткового обладнання до центральних комплексів опалення, але і як самостійну одиницю. На це може вплинути потужність системи і її конструктивні особливості.
 • Далі слід врахувати вид підлогового покриття, який використовується в приміщенні. Адже вони можуть відрізнятися термочутливістю і теплопровідністю, що теж слід враховувати при використанні механізмів для обігріву підлоги.
 • Після цього потрібно визначитися з товщиною стяжки і її наявністю взагалі. Деякі моделі інтегруються в товстий шар цементно-піщаного розчину, інші в тонкий клейовий шар без істотного підвищення лінії підлоги.
 • Не слід випускати з виду і розрахунок робочої площі, де кабельні пристрої будуть укладатися. Вона обчислюється шляхом вирахування із загальної площі місць, де знаходяться меблі та інші стаціонарні предмети.
 • І останнє - цінова категорія. Замовити теплу підлогу Devi будь-якої марки можна за абсолютно доступною вартістю, однак деякі системи все ж відрізняються в ціні, що теж потрібно брати до уваги перед придбанням комплексу для обігріву.

ДЕ КУПИТИ ТЕПЛУ ПІДЛОГУ DEVI

 •   Наш магазин кліматичного обладнання радий запропонувати широкий модельний спектр високонадійних, безпечних і довговічних теплих підлог компанії Деві.
 •   КУПИТИ ТЕПЛУ ПІДЛОГУ DEVI - означає придбати опалювальний пристрій, який забезпечить в приміщенні абсолютно унікальний комфорт і затишок, а на вулиці захистить від холоду водостічні труби, грунтові периметри, покрівлі та ін.
 •   Вся реалізована продукція перед виходом на ринок проходить перевірку на відповідність виробничим характеристикам. Вона сертифікована і являє собою повністю готове обладнання для установки і застосування.
 •   Якщо ви не можете зробити самостійний вибір на користь одного або іншого пристрою, наші фахівці з радістю запропонують допомогу, підберуть відповідну модель і нададуть всю інформацію з її укладання і застосування.
 •   При замовленні, ви можете самостійно вибрати спосіб оплати. Всі комплекси доставляються перевізником «Нова Пошта» у будь-яке відділення по Україні протягом 1-3 днів з моменту здійснення замовлення.
Теплый пол Devi

1. Де виробляються тепла підлога Devi?

Завод з виробництва теплих підлог Devi для України знаходиться в Польщі.

2. Чи йде в комплекті до теплої підлоги Devi датчик температури?

Ні, датчик температури йде тільки в комплекті до терморегулятора

3. Чи підходять до теплих Devi терморегулятори інших виробників?

Так, головне щоб терморегулятори не перевищували потужність теплої підлоги.

4. Чому варто купити теплу підлогу Devi в нашому магазині?

 • Є сертифікованими дилерами «Devi», тому підробка виключена
 • Даємо розширену гарантію на покриття для підлоги
 • Знижка 5% при оплаті карткою на сайті
 • Промокод на знижку 10% - «leto10se»