Реле напруги Zubr D2-63

 • Виробник: Zubr
 • Артикул: 01057
 • Модель: D2-63
 • Наявність: Є в наявності
Zubr
Кількість
Оплата частинами

Реле напруги Zubr D2-63 від передового вітчизняного виробника електротехніки DS Electronics - це пристрій, призначений для захисту побутової техніки від небезпечних стрибків напруги. Професійне реле оснащено термозахистом і, при підвищенні температури в корпусі вище 80 ° С, відключає живлення. Пристрій розрахований на підключення споживачів сумарною потужністю 13,9 кВт, що дозволяє використовувати його для захисту від аварійних ситуацій всієї внутрішньої електромережі великого приватного будинку.

Принцип роботи реле Zubr D2-63

Пристрій встановлюється в електрощиток. До верхніх контактів під'єднується фаза і нуль від лічильника. З нижніх контактів підключається блок автоматичних вимикачів, з яких йде розподіл внутрішньої проводки. Реле постійно з високою точністю контролює напругу в мережі і, у випадках відхилення за встановлену межу, відключає живлення.

Налаштування нижньої межі регулюються від 120 до 210 В, а час відключення становить 0,04 с при падінні нижче 120 В і 0,1-10 с - при падінні до встановленого мінімуму в регульованому діапазоні. Верхня межа напруги регулюється від 220 до 280 В, а відключення при будь-яких настройках відбувається за 0,04 с. Відновлення живлення відбувається автоматично після стабілізації напруги із затримкою 3-600 с. Час затримки також регулюється і може бути оптимізованим для чутливої ​​до навантажень техніки. При цьому можна вибирати 2 режими затримки - відлік від моменту відключення або від моменту стабілізації.

У функцію термозахисту входить відключення при підвищенні температури в корпусі. Така ситуація виникає в 3-х випадках: перевантаження мережі, ураження електричним струмом чи нещільно затиснуті  контакти, які іскрять. Завдяки всьому набору функцій реле здатне захистити проводку і працюючу техніку за будь-якої аварійної ситуації.

Магазин «Лето» пропонує купити реле Зубр D2-63. Якість обладнання підтверджується сертифікатами відповідно до українських та європейських стандартів. До реле додається техпаспорт, а покупець отримує офіційну гарантію на 5 років. Продаж здійснюється в Києві за невисокою ціною. Оперативна поштова доставка проводиться по всій Україні.

Характеристики

Сумісність 3–600 с

Залишити відгук
 
Відгуків ще не було.
гарантія повного повернення
коштів при поломці

Доставка

Оплата

 • Готівкою
 • Безкотівкою
 • Оплата на сайті банківською
  карткою - знижка 5%
 • Оплата частинами
 • Післяоплата

Гарантія

 • обмін/повернення товару протягом
  90 днів

Сертифікат дилера

Сертифікат дилера

Магазин «Лето» - сертифікований дилер Zubr

Реле напруги Zubr D2-63

Не знаєте де купити реле напруги Zubr D2-63, відповідь проста, в інтернет-магазині «Лето», до того ж за доступною (низькою) ціною. Варто даний товар недорого, всього 953 грн. Краща ціна 2021 року.

    

Замовити реле напруги Zubr D2-63 з доставкою в будь-яку точку України, відправка з міста Київ: опис, фото, характеристики, відгуки покупців, інструкція і аксесуари.