Реле контролю напруги

Реле контролю напруги

Купуючи різну побутову техніку, яка функціонує від електроенергії, слід обов'язково звертати увагу не тільки на її якість і гарантійний термін, але і, звичайно, враховувати стан самої електропроводки. Адже різке підвищення або зниження напруги в мережі, аварійні ситуації, скачки і обриви мереж електропередач часто стають причиною зниження терміну експлуатації навіть найдорожчої і надійної побутової техніки та можуть призвести до надзвичайних ситуацій, які несуть реальну загрозу, як майну, так і життю домочадців. Щоб уникнути цих проблем рекомендується використовувати реле напруги, яке допомагає надійно захистити всю техніку в приміщенні і не допустити можливих загорянь. 

Реле контроля напряжения

Принцип роботи реле контролю напруги

Реле напруги включає в себе «електронний блок», що стежить за рівнем напруги і фіксує момент його відхилення від заданих параметрів. Якщо такий стався - подається сигнал відключити живлення до приладу. Відповідно реле не виступає стабілізатором і не працює на вирівнювання напруги в разі її коливань, а саме відключає прилад. Після деякого часу після стабілізації напруги в мережі, пристрій знову включає техніку. Це і забезпечує надійний захист різних електричних механізмів від виходу з ладу.

 Різновиди реле контролю напруги

Залежно від виду підключення розрізняють такі реле контролю напруги, як:

  • Вилка-розетка. Цей пристрій встановлюється безпосередньо в розетку і забезпечує захист певної групи приладів. Мікроконтролер механізму виконує аналіз рівня напруги і показує його на цифровому дисплеї.
  • Подовжувач. Цей прилад повністю аналогічний реле типу вилка-розетка, проте він може мати дві і більше розетки, що дозволяє одночасно виконати захист великої групи побутових приладів.
  • Для монтажу на DIN-рейку. Установка даного механізму виконується в розподільній шафі, що дозволяє застосовувати його для захисту побутових приборів всього будинку. Виріб такого типу відрізняється широким діапазоном режимів і налаштувань. 

 

Реле контроля напряжения1

 

При этом реле напряжения могут быть однофазные и трехфазные, однако даже для 3-х фазной сети специалисты рекомендуют проводить монтаж однофазного реле для каждой отдельной фазы. Трехфазные реле напряжения устанавливаются для трехфазных двигателей, поскольку различные показатели в фазах для таких устройств губительны.

При цьому реле напруги можуть бути однофазні та трифазні, однак навіть для 3-х фазної мережі фахівці рекомендують проводити монтаж однофазного реле для кожної окремої фази. Трифазні реле напруги встановлюються для трифазних двигунів, оскільки різні показники в фазах для таких пристроїв згубні.

Переваги реле контролю напруги

Незалежно від моделі реле, кожен виріб має безліч переваг і достоїнств: 

  • Дозволяє економити грошові кошти. Ця економія стосується вартості побутових приладів, які потребують заміни після перебоїв в мережі електроживлення, або кваліфікованого ремонту окремих частин механізмів, що вийшли з ладу;
  • Дає можливість убезпечити будинок від можливих загорань, викликаних непередбаченими стрибками напруги;
  • Забезпечує захист приладів від перегріву, оскільки деякі моделі реле оснащені функцією термозахисту;
  • Відрізняється максимальною простотою в застосуванні.

Реле контроля напряжения2

Де купити високонадійні реле контролю напруги

В нашому інтернет-магазині «Лето» є можливість купити реле напруги, що відрізняються прекрасними експлуатаційними характеристиками. Всі представлені в асортименті вироби виготовлені, відповідно до діючих стандартів і можуть застосовуватися для захисту приладів від будь-яких збоїв в електромережі, включаючи замикання фаз на нейтраль, обрив нуля, нерівномірний розподіл навантаження по фазах і т.д. Менеджери магазину дадуть відповідь на всі запитання й допоможуть підібрати модель реле, яка підходить  всім критеріям замовника.