Настінні обігрівачі Venecia

Обігрівачі Venecia

Вже давно жителі різних країн світу користуються електричними приладами для обігріву, які працюють або паралельно з центральними конструкціями для опалення, або самостійно. Жителі України - далеко не виняток. Адже в нашій країні кліматичні умови кардинально відрізняються в залежності від обласного розташування. Десь підвищена вологість - фактично норма, десь всі три місяці зими, а іноді і навесні температура не піднімається вище нуля, а в деяких областях постійні вітри. І під кожен даний випадок необхідно підібрати оптимальний устрій, який би відрізнявся максимальною ефективністю і здійснював прогрів рівномірно і якісно. 

Обогреватель Venecia

Оскільки на ринку кліматичного обладнання вибір опалювальних механізмів дуже широкий, ми пропонуємо звернути увагу на інноваційний обігрівач Венеція в Україні, який є пристроєм нового покоління. Ці системи - готовий продукт нашого вітчизняного виробника, який при виробництві застосовує новітнє обладнання і високоякісну сировина. Відзначимо, що дані елементи не мають аналогів в світі, оскільки тут використовується унікальна технологія, запатентована українським інженером.

Конструкція опалювальних пристроїв Венеція і принцип їх роботы

Механізми Венеція складаються з декількох найважливіших деталей, від яких і залежать функціональні можливості всієї системи.

Керамічна плита. Це робоча панель обігрівача, яка може виготовлятися з натурального або штучного каменю. Після нагрівання саме ця частина віддає тепло в простір.

Нагріваючий елемент. У цьому пристрої це ніхромова нитка, яка після розжарювання підвищує температуру робочої панелі.

Задній корпус. Він складається з металу і має полімерне покриття.

Магнезитова плита. Цей елемент знаходиться всередині конструкції і забезпечує якісну передачу теплових хвиль через  керамічну поверхню. Таким чином, тепло краще виходить назовні, а задня панель корпусу обігрівача практично не нагрівається.

Кабель з вилкою. Призначені для підключення конструкції до електроживлення.

Конструкция обогревателя Venecia

Це базові складові панелей Венеція, проте з кожним роком моделі пристроїв вдосконалюються, за рахунок чого з'явилися серії механізмів з коробом конвекції. Цей елемент дозволяє набагато ефективніше здійснювати обігрів простору, оскільки пристрій віддає тепло не тільки шляхом інфрачервоного випромінювання, а й за рахунок конвекції. А це вже повноцінний подвійний спосіб тепловіддачі.

При цьому, придбати обігрівач Venecia в Києві можна і з вбудованим терморегулятором. Він дозволяє задавати необхідну температуру нагрівання керамічної плити, а значить, регулювати клімат в приміщенні. Ряд моделей оснащені програмними терморегуляторами, що дають можливість включати і вимикати систему в заданий час.

Основні режими роботи, які задаються програмними терморегуляторами:

  • Антифрост. При ньому температура в приміщенні підтримується на рівні + 5 ° С, що попереджає замерзання стін в приміщенні, опалювальних систем, водостічних труб, побутової техніки та ін.
  • Стандарт. Температура в приміщенні підтримується на рівні +20 оС;
  • Комфорт. Дає можливість самостійно вибирати температурний режим.

Переваги обігрівачів компанії Венеція

Економність. Пристрій Venecia при функціонуванні споживає мінімум електроенергії, що дозволяє економити кошти при оплаті рахунків.

Екологічність. Всі деталі конструкції виробляються з високоякісних матеріалів, повністю нешкідливих для здоров'я. При цьому, під час роботи панелі в приміщенні не піднімається пил і не спалюється кисень. Повітря зберігає свою свіжість і чистоту, немає сухості і сторонніх запахів.

Практичність. Використовувати обладнання можна в будь-якому побутовому або промисловому приміщенні без наявності дозвільної документації та спеціальних погоджень. 

Приємний зовнішній вигляд. Панель Венеція виготовляється в різних колірних гамах і  різної фактури, що дає можливість застосовувати її в приміщенні будь-якого дизайнерського стилю. Обігрівач ідеально впишеться в найвишуканіший інтер'єр і допоможе створити не тільки кліматичний затишок, але й естетичну гармонію.

Безпека і висока продуктивність. Робоча панель механізму за мінімальний час може нагрітися до        + 95оС. Такий показник забезпечує швидкий прогрів приміщення, а ККД пристрою становить майже 99%. При цьому, обпектися об поверхню обігрівача фактично неможливо, за рахунок чого його сміливо можна застосовувати в дитячих кімнатах і людних приміщеннях.

Надійність. При виробництві механізму використовується якісна сировина, новітні технології та передове обладнання, що дозволяє говорити про його довговічності. При правильній експлуатації дані пристрої можуть функціонувати до 30 років без передчасних поломок, а їх гарантійний термін становить 5 років.

Легкий монтаж. У нас ви можете купити обігрівач Венеція, який може бути встановлений на спеціальні ніжки, що робить його цілком мобільним. Ряд моделей підвішуються на стіни приміщення за допомогою анкерів. І перший, і другий варіант не вимагає особливих зусиль і кваліфікованої підготовки.

Простота в догляді. Обладнання не потребує постійного обслуговування. Для його прийнятного зовнішнього вигляду досить періодично протирати панель від пилу.

Прийнятна вартість. Обігрівач Venecia в Україні доступний широкому колу споживачів за рахунок лояльної цінової політики в порівнянні з дорогими кліматичними пристроями зарубіжних виробників.

Як вибрати обігрівач Venecia

Перед тим, як замовити обігрівач Венеція, ми рекомендуємо кожному споживачеві докладно ознайомитися з моделями даних пристроїв, їх технічними характеристиками і експлуатаційними параметрами. Ця інформація допоможе вибрати найбільш оптимальний варіант механізму, який ідеально підійде саме під ваші критерії відбору.

Спочатку слід звернути увагу на серії продукції Venecia, оскільки ми реалізуємо не тільки інфрачервоні системи, але і біоконвектори, що поєднують в собі два види теплопередачі: конвекційний і інфрачервоний. 

Инфракрасный обогреватель Venecia

Далі краще зупинитися на показнику потужності конструкції для обігріву. Від нього буде залежати споживання електроенергії і максимальна квадратура приміщення, яку обігрівач зможе якісно прогріти. При цьому потрібно буде виконати розрахунки не тільки відповідно до метражу підлоги і стін, але врахувати висоту стелі.

Не варто обходити увагою і зовнішній вигляд панелі, а також її розмір. Адже зовні  вони відрізняються одна від одної  кольором, фактурою і формою (квадратні або прямокутні). Така різноманітність дозволить вибрати і купити обігрівач Venecia,  який ідеально вписується в приміщення за всіма показниками. Відзначимо, що форма дуже актуальна при використанні пристроїв в місцях з малою квадратурою, наприклад: у ванних кімнатах, душових, коридорах і ін.

Ще одна відмінність між елементами обігріву - способи установки. Замовити обігрівач Venecia можна в комплекті зі спеціальними ніжками, що мають коліщатка. Тоді пристрій для обігріву легко можна буде пересувати в будь-яке місце приміщення. Стаціонарні моделі без зусиль кріпляться до стінки.

І на завершення відзначимо, що підбір пристрою залежить від ваших фінансових можливостей. Хоча моделі обігрівачів Венеція і характеризуються доступністю, різниця в ціні все ж існує, на що також необхідно робити акцент перед покупкою.

Де купити обігрівач Венеція

Придбати обігрівач Венеція в Києві можна в різних магазинах або навіть на ринках, однак ми рекомендуємо купувати такі пристрої саме у нас. Наш магазин кліматичної техніки гарантує наявність сертифікату якості у кожній реалізованій одиниці продукції. При цьому представлені системи повністю відповідають виробничим параметрам, вони безпечні, мають високу ефективність і готові до монтажу та експлуатації відразу після моменту придбання. 

Купить обогреватель Venecia

Якщо вам складно зробити вибір на користь певної моделі, кваліфіковані співробітники магазину допоможуть підібрати оптимальний варіант обігрівача, нададуть всю необхідну інформацію про будь-яку модель і вкажуть на нюанси по установці і експлуатації.

Доставка товару здійснюється по всій території України «Новою поштою». Спосіб оплати можна вибрати самостійно в момент замовлення конструкції на веб-порталі магазину «Лето».