Біо-конвектор «Венеція» ПККЕ 1400

 • Виробник: Venecia
 • Артикул: 00314
 • Модель: ПККЭ 1400
 • Наявність: Є в наявності
Venecia Україна
Кількість

Інфрачервоний  керамічний обігрівач Венеція ПККЕ 1400 з електронним програматором (біоконвектор 3 в 1) - найпотужніший з усіх моделей ТМ "Венеція", при висоті стелі 2,5 м. він здатний обігріти 30 м. кв. площі приміщення. У цьому опалювальному приладі поєднуються два види теплопередачі - інфрачервоний і конвекційний. Передня частина обігрівача - це керамічна інфрачервона панель, а задня - додатковий конвектор.

Тепер, у новій моделі Венеції ЕлПкк 1400 (Перфект Pro 1400), з'явилась можливість підлаштовувати роботу обігрівача під свій графік життя за допомогою вбудованого електронного програматора.

Можливості терморегулятора:

Терморегулювання в обігрівачі ПКК 1400Е здійснюється за допомогою двох датчиків температури (терморегулятор ERA + 4L / ERA + 4LT): перший контролює температуру повітря в приміщенні, що дозволяє мінімізувати витрати електроенергії, а також задавати для кожної кімнати індивідуальну температуру, другий термодатчик контролює температуру поверхні самого обігрівача, що максимально забезпечує його безпеку (виключає перегрів при підвищеній напрузі електромережі, накриванні і перекиданні приладу, дає можливість обмежити температуру в дитячих кімнатах і т.п).

Крім того, контролер буде попереджати Вас про відсутність заземлення в електромережі.

Користувач задає для себе необхідну температуру в приміщенні (можна за годинною програмою з добовим або тижневим циклом - див. Інструкцію), терморегулятор автоматично в залежності від тепловтрат приміщення знаходить необхідну температуру самого обігрівача, а також навантаження на електромережу (100% або 50% потужності) . Вмикання і вимикання нагрівача здійснюється електронним способом (безшумно, без іскор і перешкод).

Обігрівач з даним терморегулятором може залишатися включеним протягом усього року, працює рівно стільки, скільки потрібно для обігріву приміщення, не витрачає ні одного зайвого кіловата електроенергії.

Купити Біо-конвектор ЕлПкк 1400 с електронним програматором можна в інтернет-магазині «Лето» за найвигіднішими цінами в Україні!

Інструкція по налаштуванню і програмуванню терморегулятора EPA

 

Характеристики

Виробник Venecia
Площа обігріву, м.кв 30
Розмір, мм 1200х600х55
Гарантія 5 років
Тип продукції Біо-конвектор

Відгуки

Залишити відгук
 
гарантія повного повернення
коштів при поломці

Доставка

 • Новою поштою - за тарифами перевізника

Оплата

 • Готівкою
 • Безкотівкою
 • Оплата на сайті банківською
  карткою - знижка 5%
 • Оплата частинами
 • Післяоплата

Гарантія

 • 5 років
 • обмін/повернення товару протягом
  90 днів

Біо-конвектор «Венеція» ПККЕ 1400

Не знаєте де купити біо-конвектор «Венеція» ПККЕ 1400, відповідь проста, в інтернет-магазині «Лето», до того ж за доступною (низькою) ціною. Варто даний товар недорого, всього 3899 грн. Краща ціна 2022 року.

    

Замовити біо-конвектор «Венеція» ПККЕ 1400 з доставкою в будь-яку точку України, відправка з міста Київ: опис, фото, характеристики, відгуки покупців, інструкція і аксесуари.