Керамічні обігрівачі (інфрачервоні панелі)

 

Инфракрасные обогреватели

Електричні, інфрачервоні обігрівальні панелі призначені для основного або додаткового опалення житлових та громадських приміщень. У пропозиції нашого магазину представлені стельові і настінні панелі, а також теплий плінтус. Потужність опалювальних приладів варіює від 100 до 1500 Вт, що говорить про їх економність. Панелі легко інтегрують в будь-який інтер'єр і навіть можуть встановлюватися на спеціальних ніжках, утворюючи переносний нагрівальний прилад.

Опалювальна  панель являє собою плоский нагрівальний прилад подвійної дії. Передача тепла відбувається відразу двома способами - інфрачервоним випромінюванням і конвекцією. Нагрівальний елемент, що випромінює ІЧ-тепло, прихований всередині панелі, розташовуючись на магнезитової плиті. Магнезит має унікально низьку теплопровідність і при роботі приладу відображає ІЧ-випромінювання у фронтальному напрямку. Спереду прилад закритий термокерамічною плитою, яка служить своєрідним акумулятором тепла. Кераміка нагрівається під час проходження через неї ІЧ- випромінювання за рахунок його часткового поглинання. Велика частина довгохвильового випромінювання розсіюється по кімнаті, нагріваючи всі предмети, стіни, підлогу, стелю. Для захисту від механічних пошкоджень ззаду прилад закритий металевою кришкою з полімерним покриттям.

Переваги інфрачервоних обігрівачів

  • Економність в енергоспоживанні. В середньому на обігрів однієї кімнати 20-25 м² витрачається 3 кВт на добу. Якщо порівнювати з оплатою за централізоване опалення, то вигода очевидна.
  • Безпека. Якість установки і відповідність всім вимогам електробезпеки, підтвердженої відповідними сертифікатами, дозволяє експлуатувати прилад навіть в приміщеннях з підвищеною вологістю.
  • Екологічність. Панель виконана з екологічно чистих матеріалів, що не виділяють шкідливих речовин при нагріванні. Настінні обігрівачі рекомендовані в якості опалювальних приладів у дитячих садах і лікувальних установах, санітарно-гігієнічним висновком МОЗ України № 05. 03. 02-04 / 67625 від 05. 11. 2014.
  • Надійність. Панелі для опалення пройшли сертифікацію в Україні УкрСЕПРО № UA1. 0340067456-14. Ресурс приладу розрахований на 25 років.
  • Простота в монтажі. Панель легко, швидко і надійно закріплюється на стіні або стелі (в залежності від призначення) або встановлюється на ніжки. Підключення виконується через терморегулятор до побутової електромережі. Помірна потужність приладу дозволяє підключати його без додаткового обладнання і окремих ліній електроживлення.

При покупці обігрівальної панелі Uden-s, Venecia, Dimol, Termoplaza, Teploceramic і Кам-Ін в інтернет-магазині «Лето», ви отримуєте гарантію 5 років, а при замовленні монтажу гарантія поширюється на всі елементи кріплення. Ціна на інфрачервоні обігрівачі нижча, ніж у всіх інтернет-магазинах.

Купити настінний інфрачервоний обігрівач Ви можете в будь-якому місті України: Київ, Одеса, Дніпро, Дніпропетровськ, Харків, Львів, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Херсон, Дніпродзержинськ, Рівне, Кривий Ріг, Кіровоград, Бориспіль, Ірпінь, Фастів, Суми, Черкаси, Донецьк, Луганськ, Миколаїв, Новоград-Волинський, Ізюм, Конотоп, Бердянськ, Борислав, Генічеськ, Маріуполь, Луцьк, Васильків, Чернівці, Краматорськ, Покров, Житомир, Кременчук, Бахмут, Ромни, Ковель. У нас найнижчі ціни на настінні обігрівачі та безкоштовна доставка по всій Україні.