Онлайн-калькулятор

електричної теплої підлоги
Тепла підлога Луганськ

Тепла підлога Луганськ

З приходом холодів чекаєте величезний рахунок за опалення? Може пора самим регулювати цю статтю витрат? Електрична тепла підлога - просте вирішення складної ситуації. Не лякайтеся слова «електричний». Це зовсім не означає, що після монтажу

теплої підлоги вам принесуть величезний рахунок на електрику. Спочатку вважаємо, потім вибираємо. Компанія Літо пропонує вам різні варіанти теплої підлоги:

• нагрівальні мати під плитку;

• нагрівальний кабель в стяжку;

• інфрачервона плівка;

• алюмінієві мати під ламінат. 

Ви завжди можете оцінити плюси і мінуси кожного з варіантів. Наші фахівці розкажуть вам про переваги електричної теплої підлоги в цифрах. Та ви й самі легко розрахуєте витрати на монтаж за допомогою онлайн-калькулятора.

Нагальне питання про економічність такого варіанту обігріву. І знову вважаємо. Скільки енергоресурсів використовують тепловентилятори, обігрівачі, інші альтернативні джерела тепла, які ви використовуєте? І це йде плюсом до основного рахунку за тепло. А якщо холоду затягнулися?

Не варто економити на здоров'я своїх близьких. Купити у Луганську теплу підлогу і перетворити свій будинок, квартиру в затишне комфортне місце відпочинку в ваших руках.

Наши партнеры