Тепла підлога Extherm

Електрична тепла підлога Extherm від німецького виробника A. Rak Waermetechnik представлена широкою лінією нагрівальних кабелів і матів. Компанія більше 20 років займається виробництвом кабельних нагрівальних елементів і реалізацією власної продукції через торгові представництва і партнерів в країнах Європи.

Починаючи з 2010 року A. Rak виходить на ринок СНД і швидко заслуговує популярність за рахунок високої якості і помірній ціновій категорії. Головним пріоритетом компанії стали якість і довговічність, тому, дотримуючись цих принципів, для виробництва теплих підлог застосовуються тільки якісні і екологічно безпечні матеріали. На заводі, де виготовляються теплі підлоги Екстерм, використовується сучасне високотехнологічне обладнання, що дозволяє не тільки досягти точності виготовлення, але і знизити собівартість продукту, яка впливає на кінцеву ціну. 


Слід зазначити, що завод компанії знаходиться на своїй історичній батьківщині в Німеччині і забезпечує повний цикл виробництва, не вдаючись до використання комплектуючих сторонніх виробників. Цей факт став вагомим аргументом для багатьох покупців, хоч в Україні продукція A. Rak Waermetechnik реалізується не так давно.

Компанія дотримується жорстких принципів виробництва і  європейських і міжнародних стандартів. Вся продукція сертифікована і проходить випробовування високою напругою безпосередньо в заводських умовах. Стрімке зростання попиту на системи теплих підлог Extherm доводить конкурентоспроможність компанії і надійність її продукції. 

Продукція від німецької компанії A. Rak Waermetechnik

В асортименті представлений повний спектр обладнання для облаштування обігріву підлоги. Це універсальні двожильні нагрівальні кабелі, нагрівальні мати класу комфорт і преміум, терморегулятори і комплектуючі.

Компанія також виробляє нагрівальні кабелі з вбудованим термостатом для відкритого обігріву трубопроводів, килимки для сушіння взуття або локального обігріву ніг під час сидячої роботи в прохолодному приміщенні.

Особливості кабельних нагрівачів Екстерм і інших серій

Мати і кабелі Extherm відрізняються універсальністю. В першу чергу за рахунок малої товщини: мат - 3 мм і кабель - 5 мм. Кабелі можуть застосовуватися не тільки для підлогового обігріву, але і в системі сніготанення для обігріву відкритих вуличних площадок, доріжок і тротуарів. Є також відмінності і в конструкції. У кабелях фірми A. Rak обидві жили гріють, що сприяє підвищенню тепловіддачі, і відповідно, ККД всього обігріву, роблячи його більш економним.

Довговічність підлогового обігріву забезпечується в основному якістю виготовлення, але переважною особливістю є матеріал ізоляції і оболонки кабелів - TEFLON. Матеріал практично невразливий до впливу будь-яких хімічних речовин, міцний і стійкий до впливу високих температур і їх перепадів.

Серед продукції компанії також можна знайти мати преміум-класу, товщина яких всього 1,5 мм, чого не можна зустріти у конкурентів. Застосування ультратонких кабелів у виготовленні матів дозволяє укладати їх в більш тонкий шар плиткового клею і прогрівати підлогу швидше.

Єдиним, але, можливо, тимчасовим недоліком продукції A. Rak Waermetechnik в Україні стала відсутність сервісних центрів, що унеможливлює  гарантійне обслуговування. При цьому виробник дає гарантію на кабелі і мати 20 років. Магазин «Лето» пропонує купити теплу підлогу Extherm в Києві з оперативною доставкою по всій Україні.