Виробник - Terneo

Terneo

Терморегулятори Terneo, призначені для управління теплою підлогою і іншим кліматичним устаткуванням, випускаються українською компанією DS Electronics. Надійні й недорогі пристрої, які виготовляються з імпортних комплектуючих (Epcos, HTC, Samsung), представлені в широкому асортименті від простих механічних моделей до багатофункціональних програмованих терморегуляторів.

Компанія DS Electronics представляє новий модельний ряд терморегулювальних пристроїв Terneo. Вітчизняний виробник почав кар'єру в 2003 році і сьогодні споживачем його продукції є не тільки країна - виробник, а й держави Євросоюзу та СНД. За рахунок високої якості і доступної ціни фірма завоювала довіру покупців, про що можна судити, прочитавши відгуки на офіційному сайті. На сторінці представлений каталог, в якому зібрані кращі моделі, орієнтовані на будь-який вид електроопалення та кліматичного обладнання.

Терморегулятор ппризначений ПРИЗНАЧЕНИЙ для контролю і управління електричним опаленням. Він дозволить підтримувати комфортний мікроклімат і економити до 70% електроенергії. Терморегулятор забезпечує своєчасне включення і виключення системи теплої підлоги або іншого електроопалювального обладнання в авторежимі. В результаті в приміщенні підтримується постійна температура навіть під час відсутності людини, чого неможливо досягти без терморегулятора.

Terneo - один з найбільш надійних і сучасних приладів, що застосовуються для автоматичного управління електрообігрівом. Асортимент, який представляє інтернет-магазин «Лето», розрахований на всі види нагрівальних елементів різної потужності, мають різноманітний набір функцій і розрізняються за способом монтажу.

В нашій пропозиції терморегулятори, призначені для підключення інфрачервоного, кабельного і панельного опалення, а також універсальні пристрої, які підходять для всіх перерахованих нагрівачів. З терморегулятором Тернея також підключаються електричні котли і кліматичне обладнання. Для вибору оптимального варіанту в кожної моделі описана характеристика та інструкція.

Терморегулятор Terneo

Функціональні можливості терморегуляторів Тернео

  • Пристрої з мінімальним набором функцій забезпечують підтримання постійного мікроклімату в приміщенні протягом усього часу включення в мережу. Більш функціональні - програматори, дозволяють задавати декілька температурних режимів на добу. Така функція є відмінною економією енергоспоживання, автоматично зменшуючи його в ті задані періоди, коли в зв'язку з індивідуальним графіком в приміщенні відсутні люди. Також з'являється можливість регулювання обігріву в кімнаті, роблячи його комфортним для періоду сну і активної діяльності. Для приладів, що знаходяться в зоні відкритого доступу дітей, передбачено блокування екрану.
  • В обов'язковому порядку всі термостати оснащені захистом від перевантаження і короткого замикання. Додатково окремі моделі мають режим процентного регулювання, який включається автоматично в разі аварійного виходу з ладу термодатчика.
  • Управління пристроєм відбувається в залежності від температури, яка зчитується за допомогою термодатчика. На відміну від аналогічних термостатів, Terneo сумісні з термодатчиками інших марок.
  • Датчик температури може бути вбудований в прилад або ж укладатися між витками нагрівального кабелю в стягжці, замуровуватися в штробі під ІК-плівкою для вимірювання температури підлоги. Оптимальним варіантом вважається комбінований контроль, коли до пристрою підключені два термодатчики, а його функціонал дозволяє задавати бажану температуру повітря з обмеженням температури підлоги.

Відмінності продукції Terneo за способом монтажу:

відмінності продукції Terneo
  • Прилади, монтовані в установчу коробку, мають цілком естетичний зовнішній вигляд і легко вписуються в будь-який дизайн інтер'єру. Зазвичай такі моделі використовуються в квартирах і приватних будинках.
  • Більш прості варіанти, що підключаються в розетку, особливо зручні для використання з переносними нагрівальними приладами. Для громадських і виробничих будівель пропонуються вироби, що кріпляться на DIN-рейку всередині електричних щитків, що надійно захищає від пилу і допитливих відвідувачів. Також пристрої, розраховані на монтаж в безпосередній близькості з електрообладнанням, оснащені фільтрами для безперешкодної роботи в умовах підвищеної електромагнітної активності. Для общественных и производственных зданий предлагаются изделия, крепящиеся на DIN-рейку внутри электрических щитков, что надежно защищает от пыли и любопытных посетителей. Также устройства, рассчитанные на монтаж в непосредственной близи с электрооборудованием, оснащены фильтрами для беспомеховой работы в условиях повышенной электромагнитной активности.
  • За сопсобом управління термостати від DS Electronics діляться на сенсорні і з ручним регулюванням за допомогою кнопок або поворотного перемикача.
  • Більш функціональні вироби оснащені РК-екранами з функцією пам'яті і моніторингу заданої і фактичної температури, а також загальним і проміжним урахуванням витрат електроенергії.
  • Продаж здійснюється в Києві з доставкою в будь-яке місто в Україні. Купити терморегулятор terneo дешево можна оптом. Для зацікавлених організацій пропонується будь-який опт незалежно від комплектації тих чи інших моделей. На весь товар надається гарантія 3 роки.