Тепла підлога Arnold Rak

Тепла підлога Arnold Rak – це висока німецька якість, надійність і довговічність. Виробник випускає кабельне обладнання для обігріву з 1992 р Вся продукція проходить суворий контроль якості, а кабелі випробовуються напругою 4 000 В. Гарантій термін експлуатації – 20 років, але реально тепла підлога прослужить значно довше.

Arnold Rak Warmetechnik GmbH - відома німецька компанія, що спеціалізується на проектуванні та виробництві кабельного обладнання для обігріву, систем телекомунікацій, LAN-мереж, а також терморегуляторів для контролю системи тепла підлога.

Центральний офіс зі штатом понад 100 осіб знаходиться в місті Франкфурт. Продукція Arnold Rak для житлових і виробничих будівель користується великим попитом в Європі, завдяки високій якості, надійності і безпеки, що підтверджується європейськими та міжнародними сертифікатами. З кінця 1990-х рр. тепла підлога Arnold Rak поставляється в країни СНД.

Історія розвитку Arnold Rak

Засновник компанії - електротехнік Арнольд Рак, який відкрив підприємство ще в 1992 році. Виробничі потужності торгової марки розташовані в Німеччині. Сьогодні компанія володіє двома заводами і поставляє більше 60% продукції в 35 країн світу, в тому числі і в Україні.

Виробник особливу увагу приділяє впровадженню інновацій в сфері кабельного обігріву та сучасному оснащенню підприємств, на яких працюють висококваліфіковані фахівці.

Повний виробничий цикл починаючи від розробки і виготовлення комплектуючих до збірки готового продукту виробляється безпосередньо на заводі Arnold Rak. Кожен виріб проходить тестування і строгий контроль якості. Тільки після проходження багаторазових випробувань, в тому числі і шляхом підключення до напруги 4 000 В, кабелі поставляються на ринок.

В асортименті компанії Арнольд Рак:

  • лінійка гріючих кабелів;
  • нагрівальні мати на основі одно / двожильних кабелів;
  • системи сніготанення для відкритих майданчиків, пандусів, сходинок;
  • антикригові системи для покрівель та водостоків;
  • кабелі для обігріву трубопроводів, а також грунту;
  • мобільні електричні килимки та сушки для взуття;
  • терморегулятори.

Вся продукція має радять сертифікати якості (ISO, VDE, TUV), а також відрізняється високими показниками економічності. Гарантія на гріють кабелі і мати - 20 років, але їх експлуатаційний ресурс набагато більше. Перші теплі підлоги Arnold Rak, випущені майже 30 років тому, безпроблемно функціонують і сьогодні, що є найкращим доказом довговічності і надійності.

Компанія Літо на правах офіційного представника пропонує купити теплу підлогу Arnold Rak, а також терморегулятори за вигідними цінами. Продаж здійснюється в Києві з доставкою по всій території України.