Інфрачервона тепла підлога

  • 30.01.2018 10:54
  • Отзывов: 0
  • Просмотров: 1032

Сучасний ринок настилу пропонує споживачам різноманітні матеріали для задоволення найвибагливіших смаків. Це стало особливо популярним у ламінаті через його стійкість до негативних наслідків вологи та механічних пошкоджень. Незалежно від вигляду, це високоякісний ламінат, що цілком замінює дорогі підлоги, а також різноманітні текстури та кольори дозволяють створювати оригінальний дизайн кімнати. Ламінована підлога також може бути закріплена на підлозі. Проте підлоговий підігрів під ламінатом слід вибирати з урахуванням характеристик цього типу підлоги.

Інфрачервона тепла підлога ідеально підходить для будь-якої готової підлоги та ламінату. Універсальність та чудова продуктивність призвели до широкого розповсюдження інфрачервоних підлог у будинках багатьох сучасних людей.

Він має чудову теплопередачу, та не супроводжується надто високим температурним покриттям підлогового опалення. Крім того, підігрів та підігрів повітря в приміщенні є рівномірним, що важливо для створення бажаної атмосфери та "погоди" в вашому будинку.

Чи є набагато комфортніше опалення, ніж інфрачервоний підігрів підлоги?

Підлога підігріву, ідея, яку спочатку використовували стародавні римляни, стає все більш популярною формою нагрівання по всій Європі зі Сходу на Захід. Через його надзвичайний комфорт та ефективність, люди виявляють, що промениста система підігріву підлог має багато переваг.

Підігрів підлоги забезпечує постійне та надзвичайно комфортне тепло, без вибуху гарячого повітря з шумних вентиляторів або повітродувок, щоб збудити бруд і пил. Відсутність непривабливих радіаторів полегшує розміщення меблів та створює більш безпечне домашнє середовище, без впливу гарячих поверхонь.

Підлоговий нагрів випромінює комфортне, постійне тепло і працює більш економічно, ніж інші нагрівальні пристрої.

Переваги інфрачервоної плівки

-         підходить під усі типи підлогового покриття;

-         досягає робочих температур швидше, ніж інші системи;

-         генерує більш послідовне тепло;

-         є менш дорогим і економічній для експлуатації;

-         має низький профіль і чудову гнучкість;

-         надзвичайно простий в установці;

-         ідеально захищений від небезпеки електричного удару та електромагнітного випромінювання;

-         надійний і довговічний.

Інфрачервона тепла підлога хит плюс

 

Як ви бачите, є багато привабливих причин, чому вам слід вибрати інфрачервоний підігрів підлоги для вашого будинку. Ви зможете створити заспокійливу і приємну теплоту у вашому домі, а також зможете пройти через ваш будинок босими ногами, не маючи проблем із заморожуванням холодної черепиці, особливо в зимові місяці.

Інфрачервона тепла підлога  1

Шановні клієнти!

Якщо Вас цікавить, де можна придбати інфрачервону теплу підлогу на найвигідніших умовах, то все, що Вам потрібно зробити це просто замовити покупку в нашому інтернет – магазині.

Інфрачервона тепла підлога, терморегулятори й комплектуючі прямо зі складу з безкоштовною доставкою. Замовите сьогодні у нас теплу підлогу за найкращою ціною, і Ви отримаєте надійну і довговічну систему обігріву, яку, якщо є охота (бажання), навіть в разі переїзду Ви зможете забрати з собою.

Для наших постійних клієнтів, для будівельних компаній, ремонтних бригад і магазинів передбачені суттєві знижки, а наші спеціальні пропозиції порадують нових. 

Відео-інструкція по монтажу інфрачервоної плівки

 
Оставить отзыв
 
Ещё никто не оставил отзывов.